reliéfní punťoky

— český originál z Valašska
— montessori pomůcka
— rozvíjí motoriku, mozek, pozornost a trpělivost
— originál
— vhodné od 3 let

Nepostradatelný doplněk k fufovým klasickým punťokům - puntíkovacím válečkům — puntíkují šupiny rybičkám, kůži ještěrce či hadovi, mráčky na oblohu i oblázky ve vodě.

189,00 Kč

POPIS

Punťoky - puntíkovací válečky - které v Puntíkovánkách nahrazují štětce, pastelky, fixy, a další, si děti zcela jistě zamilují a stanou se jejich novými oblíbenými výtvarnými nástroji.

Chcete, aby si děti s fufovým puntíkováním užily ještě více zábavy? Tak to jim nesmí chybět fantastický doplněk k Puntíkovánkám - punťoky (puntíkovací válečky) s reliéfem.

Vhodné pro děti od 3 let — obsahuje malé části.


OBSAH BALENÍ

1x pidi punťok: 10 x 40 mm
1x midi punťok: 14 x 40 mm
1x maxi punťok: 18 x 40 mm

JAK PUNTÍKOVAT?

Klasickými punťoky (které jsou součástí všech fufových Puntíkovánek, nezvolíte-li variantu bez punťoků) děti vybarví a vystínují tělo každého živočicha do těch nejkrásnějších odstínů (žádným štětcem totiž nenamíchají takové barvičky jako právě fufovými punťoky).

Pomocí punťoků s reliéfem pak například tělo rybičky, ještěrky, hada, nosorožce, slona a dalších, dotáhnout do naprosté dokonalosti.

Mohou s nimi však vypuntíkovat také kameny, vodu ale i oblohu plnou malých mráčků.

Punťoky jsou vyrobeny ručně z javorového dřeva. Jsou vybroušeny do hladka, nejsou lakovány ani jinak upravovány a z jedné strany (puntíkovací) jsou opatřeny českou certifikovanou pěnovkou, která výborně přenáší barvu. Každý punťok je navíc právě díky pěnovce barevně odlišen pro snažší rozlišení tří různých velikostí - průměrů.

PUNTÍKOVÁNÍ má navíc výborný efekt - první puntík, hned po namočení, je nejtmavší, každý další je světlejší a světlejší... děti si tak jednoduše začnou uvědomovat nejen základní barvy ale i jejich odstíny.

Výhodou vodových barviček je, že rychle zasychají, každý puntík se tak dá navíc překrýt dalším, klidně v jiné barvě, čímž vzniknou další a další odstíny.

Děti se tak mohou naučit, jaká barvička vznikne například smícháním modré a žluté, jaká, když červenou překryjeme žlutou.

Punťoky jsou navíc téměř nezničitelné a tak dětem zůstanou i po vypuntíkování - mohou je použít k dalšímu tvoření.

UPOZORNĚNÍ

Reliéfní punťoky nelze zakoupit samostatně, lze je zakoupit pouze jako doplněk k objednávaným Puntíkovánkám.


PRODUKTY