Doprava zdarma od 1300 Kč. 🚗

Plníme přání

V MOATE rozumíme maminkám, které pro své děti nechtějí nic jiného než to nejlepší. Proto jsme nesmírně hrdí na to, že vytváříme oblečení, které nejen splní, ale doufáme, že i předčí Vaše očekávání. To, co nás odlišuje od fast fashion značek, je odhodlání vyrábět přímo zde v České republice

3 důvody, proč jsme se rozhodli ponechat naši výrobu blízko domova

  

1. Zruční řemeslníci

Náš tým řemeslníků, pečlivě ručně vyrábí každý kus. Jejich odborné znalosti zajišťují, že každý detail je dokonalý, od šití až po konečné úpravy.

 

MOATE-03

 

 

IMG_2053 (1)

2. Etické postupy

Díky místní výrobě jsme schopni dodržovat přísnou kontrolu kvality a etické výrobní normy. Platíme spravedlivé mzdy a vytváříme pozitivní pracovní prostředí pro náš tým.

 

3. Přizpůsobení

Jednou z jedinečných výhod naší výroby v České republice je, že Vám můžeme nabídnout přizpůsobení našich kousků přímo podle Vašich představ! Ať už si přejete jinou barvu nebo konkrétní rozměry, můžeme Vaši objednávku přizpůsobit přesně Vašim preferencím.

 

 

 

MOATE-12

 

 


 

Vaše přání  je nám rozkazem

Chápeme, že každé dítě je jedinečné. Proto nabízíme možnost bezproblémového přizpůsobení. Chcete ty rozkošné šaty v jiném odstínu? Potřebujete na těchto kalhotách pár centimetrů navíc, aby dokonale padly? Žádný problém! Jsme tady, abychom přivedli Vaši vizi k životu a vytvořili oblečení, které Vašemu dítěti padne jako ulité.

 

šance na změnu

Výběrem našeho oblečení české výroby podporujete také místní řemeslo a udržitelné postupy. Upřednostňujeme materiály a výrobní metody šetrné k životnímu prostředí. Je to malý krůček k lepší budoucnosti Vašeho raubíře a planety.

 

Chcete svůj perfektní kousek?

V MOATE věříme, že nabízíme více než jen oblečení, nabízíme jedinečný zážitek v podobě pohodlí, které bude Vašeho malého raubíře podporovat při každodenních dobrodružstvích. Je načase obléci své dítě do kousků české výroby, vyrobených z certifikované bavlny a s maximální péčí. Udělejte šatník svého dítěte skutečně výjimečným.

 

 

IMG_2079-3_1

 

Nečekejte ani chvíli

Kliknutím na tlačítko níže procházejte naši kolekci a objednejte si svůj kousek na míru ještě dnes!
 

230915 bannery vybrat svuj kousek